Blackroll Ukraine

Місія

Рух - це ключ до успіху!


Виникнення компанії

Компанія BLACKROLL® була заснована німецьким підприємцем Юргеном Дюрром в 2007 році. Грунтуючись на концепції "ролфінг", яка була створена ще в 1970-их роках біохіміком і творцем ідеї "фоамроллінга" Ідой Рольф, був розроблений ряд спеціального обладнання для проведення самомасажу і технік міофасціального релізу (англ. Self myofascial release).

До цього часу на європейському ринку ролерів для самомасажу існувало багато продуктів, хоча їх якість не було достатньо задовільною для споживачів, так як більшість компаній по їх виробництву не враховували під час їх розробки наукові відкриття і доказову медицину. З 2007 року компанія BLACKROLL® активно працює, займаючись удосконаленням бренду, включаючи в розробки обладнання провідних європейських вчених, тренерів і фізіотерапевтів.

В наступні роки компанія BLACKROLL® стала володарем багатьох престижних премій в області фізіології, а також успішно вийшла на міжнародний ринок.

Про компанію

Устаткування компанії BLACKROLL® створено для самомасажу і завжди максимально відповідає концепції "Здоров'я в Ваших руках".

Компанія BLACKROLL® націлена на поліпшення здоров'я і самопочуття своїх споживачів. Орієнтація на здоровий спосіб життя є основним вектором розвитку компанії. Устаткування компанії BLACKROLL® створено для того, щоб максимально сприяти концепції "Здоров'я в Ваших руках" і базується на принципах:

- Рух - це ключ до успіху!
- Розробка і виготовлення обладнання для реабілітації, відновної терапії і функціональних тренувань;
- Постійне вдосконалення продуктів, використовуючи інноваційні підходи;
- Підтримка якості продукції; все обладнання виробляється в Німеччині;
- Орієнтація на екологічно чисте виробництво.

www.blackroll.com.ua