SiS Ukraine

Британський бренд Science in Sport – наш партнер, що створює краще спортивне харчування для циклічних видів спорту. Інноваційні продукти SiS використовують як професійні спортсмени, так і аматори.

Science in Sport – це першокласне харчування для бігу, тріатлону, велоспорту, фітнесу та ігрових видів спорту. Всі продукти виробника перевірені в рамках програми Informed-Sport на відсутність речовин, заборонених Всесвітньою антидопінговою агенціюєю WADA.

SiS Ukraine – офіційний продавець сертифікованого спортивного харчування Science in Sport в Україні. На сайті партнера у продажу ізотонік, різні за складом спортивні енергетичні гелі, вітаміни, батончики, BCAA, Омега-3, енергетичні шоти, фляги, протеїн, напої для відновлення, набори для марафону, напівмарафону, схема харчування для дистанції тріатлону IRONMAN 70.3 чи бревету та аксесуари для бігу.

На сайті SiS Україна доступна консультація і безкоштовна допомога в розробці індивідуальної схеми харчування для марафону, напівмарафону, дистанцій Ironman або змагання. Доставка, як правило, займає всього один день.

Покращуйте результати, виходьте на подіум, прогресуйте, а Science in Sport вам в цьому допоможе!

Сайт SiS Ukraine: https://sis.in.ua/

Підписуйтесь на сторінки в соцмережах: Facebook та Instagram