Wyniki 2019

Wyniki: Yavoryna 101 km, Skały Dovbusha 52 km, Wyspę Wielkanocną 34 km, Smoczej Góra 20 km

Wyniki na żywo

Audycję tekstową ze zdjęciami i filmami.

Smoczej Góra 20 km

MCzasKat.M
kat.
PK1MetaKara
minutminut
1Khanas Volodymyr01:54:30m100:46:1801:54:30
2Бойко Михаил01:58:03m200:46:1501:58:03
3Dovbush Roman01:58:37m300:46:2201:58:37
4Очеретюк Андрій02:10:56m400:50:4202:10:56
5Tretyakov Artem02:19:50m500:53:3002:19:50
6Зубач Олег02:20:46m600:53:1702:20:46
7Данильчук Роман02:21:39m700:51:4902:21:39
8Паплевка Иван02:25:59m800:55:2602:25:59
9Осадцив Денис02:26:16m901:02:2002:26:16
10Задорожнюк Віктор02:26:32m1000:58:5002:26:32
11Процко Игорь02:29:52m1101:01:0602:29:52
12Федченко Светлана 02:32:00ż100:54:5502:32:00
13Cakaroglu Bekir02:33:33m1200:57:2002:33:33
14Бондаренко Роксана02:34:51ż201:02:0702:34:51
15Швед Оксана02:37:06ż301:00:5902:37:06
16Тригубенко Андрей02:37:27m1301:00:5402:37:27
17Пугач Олександр02:39:04m1401:02:1302:39:04
18Серік Ольга02:39:22ż401:02:3402:39:22
19Зверянський Юрій02:39:25m1500:58:2702:39:25
20Біда Андрій02:41:47m1601:04:2902:41:47
21Дунець Роман02:43:21m1701:04:5702:43:21
22Chorna Yana02:43:24ż501:04:3202:43:24
23Ясінський Денис02:43:27m1801:04:4102:43:27
24Олійник Ольга02:44:08ż601:02:3802:44:08
25Качан Сергей02:44:43m1901:05:1102:44:43
26Miasniankin Vadim02:46:36m2001:11:4502:46:36
27Гостіщев Євгеній02:47:35m2101:12:5302:47:35
28Цопа Олександр02:49:00m2201:02:1602:49:00
29Місюра Олексій02:49:02m2301:09:0202:49:02
30Костельна Юлія02:53:03ż701:10:5402:53:03
31Афросімов Андрій02:53:06m2401:01:0902:53:06
32Lysenko Roman02:54:40m2501:04:2402:54:40
33Єрмоленко Євгеній02:55:01m2601:05:0602:55:01
34Ohiyevych Oksana02:55:12ż801:10:0102:55:12
35Дриль Руслан02:56:00m2701:13:5202:56:00
36Саустенко Николай02:57:36m2801:06:2402:57:36
37Гнатів Роман02:57:54m2901:05:3302:57:54
38Шурубор Тетяна02:58:11ż901:10:4502:58:11
39Оскома Альберт02:58:12m3001:00:5202:58:12
40Пінтилюк Володимир02:59:12m3101:05:3702:59:12
41Цурік Юліанна02:59:23ż1001:04:4702:59:23
42Василиця Андрій03:05:44m3201:16:2503:05:44
43Блащук Надія03:05:57ż1101:09:1803:05:57
44Makaikin Valerii03:06:00m3301:13:2403:06:00
45Крамаренко Микола03:06:39m3401:13:3103:06:39
46Макодзеба Олександр03:08:02m3501:13:1803:08:02
47Kit Yarema03:08:37m3601:13:2003:08:37
48Антонюк Віктор03:08:46m3701:12:2603:08:46
49Яковенко Леся03:09:09ż1201:13:5603:09:09
50Чорний Віктор03:10:15m3801:10:0603:10:15
51Петров Арсен03:10:51m3900:58:1403:10:51
52Котельнікова Олександра03:11:42ż1301:16:3203:11:42
53Polishchuk Mariya03:12:42ż1401:08:3103:12:42
54Медвєдєв Антон03:17:17m4001:09:3303:17:17
55Марусяк Володимир03:17:27m4101:21:5503:17:27
56Собко Оксана03:22:06m4201:17:3203:22:06
57Собко Вадим03:22:08m4301:13:3303:22:08
58Іванов Дмитро03:22:54m4401:22:1503:22:54
59Розяєв Дмитро03:29:22m4501:18:3203:29:22
60Savchuk Misha03:30:34m4601:14:1103:30:34
61Hembara Nazar03:30:37m4701:14:1403:30:37
62Лісова Катерина03:33:39ż1501:25:2403:33:39
63Шураєва Альона03:35:36ż1601:08:4903:35:36
64Безруков Олексій03:35:38m4801:08:4303:35:38
65Mironova Julia03:38:31ż1701:16:2803:38:31
66Лапицький Андрій03:39:12m4901:11:2403:39:12
67Lapytskyi Taras03:39:41m5001:03:3303:39:41
68Domchak Mariya03:42:20ż1801:23:4703:42:20
69Banaś Małgorzata03:45:22ż1901:27:4803:45:22
70Шуклін Сергій03:45:53m5101:18:0103:45:53
71Ільніцька Вікторія03:49:18ż2001:26:4303:49:18
72Turchenko Aliaksandryna03:49:21ż2101:26:4003:49:21
73Верста Юлій03:49:57m5201:23:1903:49:57
74Шапочка Валерій03:50:00m5301:23:3003:50:00
75Смолій Ірина03:50:08ż2201:28:1703:50:08
76Galchanska Kateryna03:50:53ż2301:19:3003:50:53
77Березюк Тарас03:51:23m5401:24:0103:51:23
78Jagodzińska Paulina03:53:31ż2401:25:2103:53:31
79Аніщенко Анна03:59:02ż2501:27:0903:59:02
80Хіміч Віталій03:59:13m5501:26:0703:59:13
81Погородній Павло04:06:27m5601:35:1704:06:27
82Фадіна Вікторія04:08:24ż2601:36:0104:08:24
83Соболта Олег04:11:30m5701:40:5704:11:30
84Цимбаліста Марта04:11:43ż2701:41:1304:11:43
85Новак Ігор04:11:47m5801:40:5304:11:47
86Брановська Галина04:12:14ż2801:41:0304:12:14
87Сеньків Катерина04:14:40ż2901:34:1304:14:40
88Яцишин Орест04:19:18m5901:31:1004:19:18
89Боднар Галина04:25:42ż3001:34:1004:25:42
90Бабынин Василий04:30:31m6001:26:3604:30:31
91Нєізвєстний Ігор04:34:48m6101:26:3304:34:48
92Флюнт Ігор04:38:07m6201:14:2604:38:07
93Кобзаренко Наталья04:47:01ż3101:25:0904:47:01
94Зайченко Олексій04:47:05m6301:25:1704:47:05
95Бумба Андрій04:58:53m6401:34:5404:58:53
96Сімонов Євген05:22:46m6501:38:3805:22:46
97Саврук Лариса05:31:22ż3201:53:2205:31:22
98Саврук Юрій05:31:24m6601:53:1705:31:24
Єляшевський ВіталійDNSm
Скрикуляк Ірина DNSż
Щербина АнтонинаDNSż
Ptaszyńska MilenaDNSż
Шведюк АндрійDNSm
Осадчий СергійDNSm
Скороход ОлександрDNSm
Туряниця МихайлоDNSm
Usenko NataliiaDNSż
Rodomansky RomanDNSm


Partnerzy i sponsorzy